Този раздел е предвиден като място за среща между Работодатели и Кандидати за работа. Тук Работодателите могат да публикуват актуални обяви за свободни позиции в определените области – ИКТ, Туризъм, Селско стопанство - в трансграничния регион. Кандидатите за работа могат да публикуват своя автобиография и да разрешат достъп на потенциални работодатели до техните профили. Тук са видими и Сертификатите от успешно завършените онлайн обучения, които са гаранция на Работодателите за придобитата квалификация на Кандидатите.

Възможност за публикуване на обяви за работа имат само регистрирани юридически лица. Ако искате да публикувате обява, влезте в профила си или се регистрирайте.

  • ТУРИСТИЧЕСКИ АНАЛИЗАТОР

    Национален туристически клъстер „Българският пътеводител“ е неправителствена организация, насочена към развитие на иновативни туристически продукти и услуги с фокус върху устойчивото развитие на специализирания туризъм.

    НТК търси да назначи за офиса си в гр. София: ТУРИСТИЧЕСКИ АНАЛИЗАТОР

    Минимални и специфични изисквания за длъжността:

    • Завършено висше образование;
    • Професионален опит в областта на туризма поне 2 години;
    • Опит в изпълнението на европейски проекти поне 1 година;
    • Опит в разработването на европейски проекти в областта на туризма;
    • Познаване на видовете туристически продукти и услуги;
    • Отлични аналитични умения, организираност, креативност;
    • Отлично познаване на нормативните и/или финансовите изисквания за отчитане на дейности по проекти и програми, финансирани от ЕС и/или други донори;
    • Отлично владеене на английски език (ниво C1) – писмено и говоримо;
    • Отлични организационни и комуникационни умения;
    • Внимание към детайла, гъвкавост, адаптивност;
    • Умения за работа в екип;
    • Компютърна грамотност.

    Отговорности:

    • Събира, обобщава и анализира информация за развитието на предприемачеството в областта на туризма;
    • Разработва проекти в областта на туризма;
    • Подготвя анализи за нуждите от обучения в областта на туризма и предприемачеството;
    • Планира и провежда интервюта и срещи със заинтересовани страни;
    • Обработва статистическа информация;
    • Разработва текстове (кратки описания) и публикации с информация за туристически обекти/ забележителности/дестинации/идеи/маршрути в България;
    • Поддържа и развива профилите на организацията в социалните мрежи;
    • Съблюдава организирането и координирането на събития на сдружението;
    • Редактира и превежда от и на английски език текстове с туристическа тематика

    Какво предлагаме:

    • Интересна и увлекателна работа;
    • Възможност за придобиване на задълбочени познания в областите: туризъм, образование, предприемачество, неправителствен сектор, европейско финансиране;
    • Приятна и динамична среда

    При проявен интерес, моля изпратете актуална автобиография на английски език до 1 декември 2018 г.

    Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

    НТК „Българският пътеводител“ е регистриран като администратор на лични данни и всички данни ще се третират при пълна конфиденциалност!

    Юридическо лице: НТК Българският пътеводител
    Имейл: jobs@bg-guide.org

    1 ноември 2018 - 1 декември 2018
  • КООРДИНАТОР ЕВРОПЕЙСКИ ПРОЕКТИ

    НТК търси да назначи за офиса си в гр. София: КООРДИНАТОР ЕВРОПЕЙСКИ ПРОЕКТИ

    • Завършено висше образование в областите Право, Икономика, МО, МИО, Европеистика или др. релевантна област;
    • Опит в координирането/изпълнението на европейски проекти от 1 до 3 години;
    • Доказан опит в разработването на проекти, финансирани от ЕС и/или други донори;
    • Опит в координирането на обучения и семинари;
    • Опит в подготовката на тръжна документация се счита за предимство;
    • Аналитично мислене, комуникативност, креативност;

    • Планира и координира дейността на клъстера във връзка с изпълнението на различни проекти и инициативи;
    • Разработва проектни предложения в различни области;
    • Участва в разработването и осъществяването на анализи и проучвания, свързани с изпълнение на дейностите на сдружението;
    • Координира дейността на проектни екипи;
    • Подготвя отчети за дейността на клъстера;
    • Планира, координира и контролира провеждането на мероприятия;
    • Отговаря за външна и вътрешна комуникация на НТК с негови членове и партньори.

    • Интересна и увлекателна работа в неправителствения сектор;
    • Възможност за придобиване на задълбочени познания в областите: туризъм, образование, културно наследство, предприемачество, европейско финансиране;
    • Приятна и динамична среда.

    При проявен интерес, моля изпратете актуална автобиография на английски език не по-късно от 1 декември 2018 г.

    Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю!